Goście Specjalni z minionych lat

Krzysztof Wielicki

Jeden z najwybitniejszych himalaistów. Wspinacz, alpinista, taternik, piąty człowiek na świecie, który zdobył Koronę Himalajów i Karakorum – 14 ośmiotysięcznych szczytów Ziemi. Robił to w pionierskim stylu. Na trzy z nich, w tym Mount Everest, wszedł zimą jako pierwszy. W 2018 roku wraz z Messnerem odebrał prestiżowe wyróżnienie w dziedzinie sportu – Nagrodę Księżnej Asturii, popularnie nazywanej hiszpańskim noblem, a rok później w Lądku Zdroju – Złoty Czekan, czyli górskiego Oskara za całokształt dokonań. Na naszym obozie podzieli się lekcjami wyciągniętymi ze swoich niezwykłych doświadczeń i zabierze nas w niezwykłą podróż!

Szkoleniowcy

Bezpieczny Kazbek

Członkowie Fundacji MEDYK RESCUE TEAM, która prowadzi projekt Bezpieczny Kazbek poprowadzą w Gorcach szkolenia biwakowe oraz medyczne. Jako zespół, który od 2016 roku prowadzi dyżur ratowniczy oraz ambulatorium w bazie (na wysokości 3653m npm) na zboczach góry Kazbek w Gruzji mają odpowiednie doświadczenie i wiedzę, którą chętnie się dzielą. W skład zespołu wchodzą głównie ratownicy medyczni, GOPRowcy, wspinacze i alpiniści.

Michał Król z teamu PETZL

Wszechstronny wspinacz, miłośnik drytoolingu i międzynarodowy przewodnik wysokogórski IVBV/UIAGM.  Na koncie ma wiele przejść tatrzańskich, alpejskich i himalajskich zarówno latem jak i zimą. Autor nowych dróg w Himalajach i Kirgizji. Wielokrotny laureat Kolosów i zdobywca nagrody Ministra Sportu. Zawodnik i tester sprzętu w polskim teamie marki PETZL. Michał jest również autorem pierwszej polskiej najtrudniejszej drogi dry-toolowej, o wycenie M14. Z górami związany jest od dzieciństwa, a wspinanie to jego styl życia 🙂

Organizatorzy

Maciej GramackiGramol

Tworzy, współtworzy oraz rozwija imprezy i wydarzenia. W jego portfolio są między innymi Zimowe Biwaki Szkoleniowe ​WinterCamp ​i WinterCamp Family na Turbaczu, lokalne zawody z mapą ​Orientacja na Rakownię​, akcja charytatywna ​Projekt Bracia​, rodzinny wyjazd dookoła świata z trójką dzieci ​Family on Board​. Miłośnik przygód z mapą, ultramaratończyk górski, taternik, kajakarz.

Kasia Siekierzyńska

Ciągle w ruchu! Jeździ głównie rowerem, biega w półmaratonach i na biegówkach, wędruje po górach, podróżuje prywatnie i zawodowo. Związana z turystyką i eventami, trafiła do nas z ekipy WinterCampa.  Współorganizatorka i uczestniczka Pierwszej Kobiecej Zimowej Wyprawy Spitsbergen 2012, uczestniczka Rowerowego Jamboree z Polski do Japonii 2015 (etap VII przez Pamir), weszła między innymi na Kilimanjaro, Mont Blanc; instruktor turystyki rowerowej, pilot wypraw m.in. do Afryki Środkowo-Wschodniej i Południowej, prowadzi trekkingi w Indiach i Nepalu, zaangażowana w organizację Festiwalu Na Szagę, członek Drużyny Szpiku.

W poprzednich latach Coleman Family Camp współtworzyła Justyna Dassuj. Justyna, dziękujemy za Twoją pomoc i zaangażowanie!

Zapisz się
Sponsor tytularny

Zostaw otaczający Cię świat reklam oraz wirtualnej rzeczywistości i przeżyj coś prawdziwego.

Coleman® - jeden z największych producent namiotów i akcesoriów kempingowych na świecie.

Od ponad 120 lat marka Coleman® nieustannie wprowadza innowacje, zmieniając sposób, w jaki ludzie spędzają czas na świeżym powietrzu. Naszą pasją jest outdoor, dlatego na całym świecie zachęcamy coraz więcej osób do wyjścia na zewnątrz; to etos naszego codziennego myślenia. Dlatego każdego roku tworzymy produkty, które inspirują do odkrywania świata.

W naszej ofercie znajdziesz cały kempingowy niezbędnik. Łącznie ponad 50 namiotów rodzinnych, wyprawowych oraz festiwalowych a także akcesoria takie jak czołówki, lampki, stoły kempingowe czy śpiwory. Wejdź na Coleman

Partnerzy